Uwaga! Jeżeli podczas wydarzenia, którego asysta techniczna jest wymagana, planują Państwo odtworzenie prezentacji multimedialnej, wyświetlenie filmu czy odtworzenie nagrań audio to materiały te powinny być dostarczone na co najmniej dwa dni robocze przed datą wydarzenia.
W przypadku niedostarczenia materiałów multimedialnych ze wskazanym wyprzedzeniem Centrum Informatyczno Telekomunikacyjne nie gwarantuje właściwego działania działania systemów multimedialnych.

Dział Administratorów Systemów Informatycznych

mgr inż. Mariusz Sawko
Stanowisko: Dyrektor Biura
tel. 0422725001
kom. 785911537
e-mail: mariusz.sawko@umed.lodz.pl

inż. Michał Jałocha
Stanowisko: Architekt systemów informatycznych
tel. 422725001
kom. 785911513
e-mail: michal.jalocha@umed.lodz.pl

mgr inż. Marcin Kolasiński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725002
kom. 785911535
e-mail: marcin.kolasinski@umed.lodz.pl

mgr inż. Adam Michalski
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725754, 422725755
e-mail: adam.michalski@umed.lodz.pl

mgr inż. Grzegorz Skwarczyński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725012,422725013
kom. 508917586
e-mail: grzegorz.skwarczynski@umed.lodz.pl

mgr inż. Jakub Witek
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725016
e-mail: jakub.witek@umed.lodz.pl

inż. Piotr Aleksnin
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725018
e-mail: piotr.aleksnin@umed.lodz.pl

inż. Paweł Chumski
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725012, 422725013
e-mail: pawel.chumski@umed.lodz.pl

inż. Kamil Kurowski
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
e-mail: kamil.kurowski@umed.lodz.pl

Grzegorz Pawlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 42 2725901
e-mail: grzegorz.pawlak@umed.lodz.pl

Dział Rozwoju Systemów Informatycznych

mgr inż. Dominik Płacek
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725003
kom. 785911536
e-mail: dominik.placek@umed.lodz.pl

mgr inż. Michał Kwiatkowski
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725017
e-mail: michal.kwiatkowski@umed.lodz.pl

mgr inż. Radosław Mazowiecki
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: radoslaw.mazowiecki@umed.lodz.pl

mgr inż. Andrzej Uryszek
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725016
e-mail: andrzej.uryszek@umed.lodz.pl

mgr Adam Wójcik
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 17
e-mail: adam.wojcik@umed.lodz.pl

mgr Sławomir Wrzesień
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 5018
e-mail: slawomir.wrzesien@umed.lodz.pl

inż. Michał Jasiński
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 42 272 50 16
e-mail: michal.jasinski@umed.lodz.pl

Radosław Jakubiak
Stanowisko: Informatyk - projektant witryn internetowych
tel. 42 272 50 96
e-mail: radoslaw.jakubiak@umed.lodz.pl

Centralny Serwis i Magazyn IT

mgr inż. Łukasz Skowerski
Stanowisko: Kierownik
tel. 422725012, 422725013
kom. 785911606
e-mail: lukasz.skowerski@umed.lodz.pl

mgr inż. Bartosz Rudzki
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: bartosz.rudzki@umed.lodz.pl

mgr inż. Grzegorz Skwarczyński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725012,422725013
kom. 508917586
e-mail: grzegorz.skwarczynski@umed.lodz.pl

inż. Bartłomiej Rzeźnik
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725756
kom. 785911547
e-mail: bartlomiej.rzeznik@umed.lodz.pl

Maciej Góra
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725012
e-mail: maciej.gora@umed.lodz.pl

Krzysztof Grzelak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725902,422725901
e-mail: krzysztof.grzelak@umed.lodz.pl

Jakub Janocha
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725588
kom. 785911564
e-mail: jakub.janocha@umed.lodz.pl

Adam Mikinka
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725756
e-mail: adam.mikinka@umed.lodz.pl

Jerzy Mruk
Stanowisko: Samodzielny referent ds. telekomunikacji
tel. 426393242,422725009,
kom. 785911552
e-mail: jerzy.mruk@umed.lodz.pl

Adrian Zbrzeźniak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725013
e-mail: adrian.zbrzezniak@umed.lodz.pl