Uwaga! Jeżeli podczas wydarzenia, którego asysta techniczna jest wymagana, planują Państwo odtworzenie prezentacji multimedialnej, wyświetlenie filmu czy odtworzenie nagrań audio to materiały te powinny być dostarczone na co najmniej dwa dni robocze przed datą wydarzenia.
W przypadku niedostarczenia materiałów multimedialnych ze wskazanym wyprzedzeniem Centrum Informatyczno Telekomunikacyjne nie gwarantuje właściwego działania działania systemów multimedialnych.

Dział Administratorów Systemów Informatycznych

mgr inż. Mariusz Sawko
Stanowisko: Dyrektor Biura
tel. 0422725001
kom. 785911537
e-mail: mariusz.sawko@umed.lodz.pl

inż. Michał Jałocha
Stanowisko: Architekt systemów informatycznych
tel. 422725001
kom. 785911513
e-mail: michal.jalocha@umed.lodz.pl

mgr inż. Marcin Kolasiński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725002
kom. 785911535
e-mail: marcin.kolasinski@umed.lodz.pl

Grzegorz Pawlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 42 2725901
e-mail: grzegorz.pawlak@umed.lodz.pl

mgr inż. Bartłomiej Rzeźnik
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725756
kom. 785911547
e-mail: bartlomiej.rzeznik@umed.lodz.pl

inż. Radosław Ryżlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
e-mail: radoslaw.ryzlak@umed.lodz.pl

Dział Rozwoju Systemów Informatycznych

inż. Michał Jasiński
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: michal.jasinski@umed.lodz.pl

mgr inż. Dominik Płacek
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725003
kom. 785911536
e-mail: dominik.placek@umed.lodz.pl

mgr inż. Radosław Mazowiecki
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: radoslaw.mazowiecki@umed.lodz.pl

mgr inż. Andrzej Uryszek
Stanowisko: Informatyk - programista
e-mail: andrzej.uryszek@umed.lodz.pl

mgr inż. Jakub Witek
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 422725016
e-mail: jakub.witek@umed.lodz.pl

mgr Sławomir Wrzesień
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725019
e-mail: slawomir.wrzesien@umed.lodz.pl

inż. Kamil Kucharczyk
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 422725017
e-mail: kamil.kucharczyk@umed.lodz.pl

mgr inż. Michał Kwiatkowski
Stanowisko: Informatyk - programista
e-mail: michal.kwiatkowski@umed.lodz.pl

inż. Robert Robaszek
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725017
e-mail: robert.robaszek@umed.lodz.pl

Centralny Serwis i Magazyn IT

mgr inż. Piotr Czerwiński
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 42 272 59 02
kom. 785911606
e-mail: piotr.czerwinski@umed.lodz.pl

inż. Patryk Kubiak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725012, 422725013
kom. 887669932
e-mail: patryk.kubiak@umed.lodz.pl

inż. Jakub Janocha
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725588
kom. 785911564
e-mail: jakub.janocha@umed.lodz.pl

Adam Batorski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 42 272 50 12
kom. 785 911 546
e-mail: adam.batorski@umed.lodz.pl

Patryk Grzegórski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
kom. 887669936
e-mail: patryk.grzegorski@umed.lodz.pl

Damian Biernacki
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
kom. 887669937
e-mail: damian.biernacki@umed.lodz.pl

mgr inż. Grzegorz Skwarczyński
Stanowisko: Kierownik
tel. 422725012,422725013
kom. 508917586
e-mail: grzegorz.skwarczynski@umed.lodz.pl

inż. Mariusz Oleksiak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: mariusz.oleksiak@umed.lodz.pl

Jakub Libertowski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
kom. 785911552
e-mail: jakub.libertowski@umed.lodz.pl

Mateusz Miśkiewicz
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725012,422725013
kom. 877669939
e-mail: mateusz.miskiewicz@umed.lodz.pl

Przemysław Gogolewski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: przemyslaw.gogolewski@umed.lodz.pl

Dział Wsparcia Dydaktyki

Jakub Borończyk
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725756
e-mail: jakub.boronczyk@umed.lodz.pl

Adam Mikinka
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725756
e-mail: adam.mikinka@umed.lodz.pl

mgr Zbigniew Stencel
Stanowisko: Specjalista ds. audio-video - etat finansowany z projektu Operacja-Integracja! (nr konta 514/6-077-01/514-01-030-01)
tel. 422725754
e-mail: zbigniew.stencel@umed.lodz.pl

inż. Adam Walkiewicz
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725018
e-mail: adam.walkiewicz@umed.lodz.pl

mgr inż. Adam Michalski
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725755
e-mail: adam.michalski@umed.lodz.pl

Krzysztof Studziński
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725778
e-mail: krzysztof.studzinski@umed.lodz.pl