Uwaga! Jeżeli podczas wydarzenia, którego asysta techniczna jest wymagana, planują Państwo odtworzenie prezentacji multimedialnej, wyświetlenie filmu czy odtworzenie nagrań audio to materiały te powinny być dostarczone na co najmniej dwa dni robocze przed datą wydarzenia.
W przypadku niedostarczenia materiałów multimedialnych ze wskazanym wyprzedzeniem Centrum Informatyczno Telekomunikacyjne nie gwarantuje właściwego działania działania systemów multimedialnych.

Dział Administratorów Systemów Informatycznych

mgr inż. Mariusz Sawko
Stanowisko: Dyrektor Biura
tel. 0422725001
kom. 785911537
e-mail: mariusz.sawko@umed.lodz.pl

inż. Michał Jałocha
Stanowisko: Architekt systemów informatycznych
tel. 422725001
kom. 785911513
e-mail: michal.jalocha@umed.lodz.pl

mgr inż. Marcin Kolasiński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725002
kom. 785911535
e-mail: marcin.kolasinski@umed.lodz.pl

inż. Kamil Kurowski
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
e-mail: kamil.kurowski@umed.lodz.pl

Grzegorz Pawlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 42 2725901
e-mail: grzegorz.pawlak@umed.lodz.pl

Dział Rozwoju Systemów Informatycznych

mgr inż. Dominik Płacek
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725003
kom. 785911536
e-mail: dominik.placek@umed.lodz.pl

mgr inż. Michał Kwiatkowski
Stanowisko: Informatyk - programista - etat finansowany z projektu InterScienceCloud - nr konta 514/9-452-01/514-02-023-02
e-mail: michal.kwiatkowski@umed.lodz.pl

mgr inż. Radosław Mazowiecki
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: radoslaw.mazowiecki@umed.lodz.pl

mgr inż. Andrzej Uryszek
Stanowisko: Informatyk - programista
e-mail: andrzej.uryszek@umed.lodz.pl

mgr inż. Jakub Witek
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 422725016
e-mail: jakub.witek@umed.lodz.pl

mgr Sławomir Wrzesień
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725019
e-mail: slawomir.wrzesien@umed.lodz.pl

inż. Michał Jasiński
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 42 272 50 16
e-mail: michal.jasinski@umed.lodz.pl

inż. Kamil Kucharczyk
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 422725017
e-mail: kamil.kucharczyk@umed.lodz.pl

inż. Robert Robaszek
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
tel. 422725017
e-mail: robert.robaszek@umed.lodz.pl

Centralny Serwis i Magazyn IT

mgr inż. Grzegorz Skwarczyński
Stanowisko: Kierownik
tel. 422725012,422725013
kom. 508917586
e-mail: grzegorz.skwarczynski@umed.lodz.pl

mgr inż. Piotr Czerwiński
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: piotr.czerwinski@umed.lodz.pl

inż. Jakub Janocha
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725588
kom. 785911564
e-mail: jakub.janocha@umed.lodz.pl

inż. Patryk Kubiak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: patryk.kubiak@umed.lodz.pl

Adam Batorski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: adam.batorski@umed.lodz.pl

Patryk Grzegórski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: patryk.grzegorski@umed.lodz.pl

Jerzy Mruk
Stanowisko: Samodzielny referent ds. telekomunikacji
tel. 426393242,422725009,
kom. 785911552
e-mail: jerzy.mruk@umed.lodz.pl

Adrian Zbrzeźniak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725902
kom. 785 911 606
e-mail: adrian.zbrzezniak@umed.lodz.pl