Uwaga! Jeżeli podczas wydarzenia, którego asysta techniczna jest wymagana, planują Państwo odtworzenie prezentacji multimedialnej, wyświetlenie filmu czy odtworzenie nagrań audio to materiały te powinny być dostarczone na co najmniej dwa dni robocze przed datą wydarzenia.
W przypadku niedostarczenia materiałów multimedialnych ze wskazanym wyprzedzeniem Centrum Informatyczno Telekomunikacyjne nie gwarantuje właściwego działania działania systemów multimedialnych.

Dział Administratorów Systemów Informatycznych

inż. Michał Jałocha
Stanowisko: Architekt systemów informatycznych
tel. 422725001
kom. 785911513
e-mail: michal.jalocha@umed.lodz.pl

mgr inż. Dominik Płacek
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725003
kom. 785911536
e-mail: dominik.placek@umed.lodz.pl

Adam Batorski
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725001
kom. 785 911 546
e-mail: adam.batorski@umed.lodz.pl

mgr inż. Marcin Kolasiński
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725002
kom. 785911535
e-mail: marcin.kolasinski@umed.lodz.pl

inż. Radosław Ryżlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725001
e-mail: radoslaw.ryzlak@umed.lodz.pl

Grzegorz Pawlak
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 42 2725901
e-mail: grzegorz.pawlak@umed.lodz.pl

mgr Piotr Jaksa
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 0422725001
e-mail: piotr.jaksa@umed.lodz.pl

mgr inż. Bartłomiej Rzeźnik
Stanowisko: Informatyk - administrator
tel. 422725756
kom. 785911547
e-mail: bartlomiej.rzeznik@umed.lodz.pl

inż. Arkadiusz Budzinowski
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
kom. 887669935
e-mail: arkadiusz.budzinowski@umed.lodz.pl

Dział Rozwoju Systemów Informatycznych

mgr inż. Radosław Mazowiecki
Stanowisko: Informatyk - starszy programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: radoslaw.mazowiecki@umed.lodz.pl

mgr Sławomir Wrzesień
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725019
e-mail: slawomir.wrzesien@umed.lodz.pl

mgr inż. Andrzej Uryszek
Stanowisko: Informatyk - programista
e-mail: andrzej.uryszek@umed.lodz.pl

inż. Michał Lamch
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
e-mail: michal.lamch@umed.lodz.pl

mgr inż. Michał Jasiński
Stanowisko: Informatyk - starszy programista
tel. 42 272 50 19
e-mail: michal.jasinski@umed.lodz.pl

Karol Przybysz
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
e-mail: karol.przybysz@umed.lodz.pl

mgr inż. Michał Kwiatkowski
Stanowisko: Informatyk - starszy programista
tel. 27275003
e-mail: michal.kwiatkowski@umed.lodz.pl

mgr inż. Jakub Witek
Stanowisko: Informatyk - programista
tel. 422725016
kom. 517837415
e-mail: jakub.witek@umed.lodz.pl

inż. Michał Bartoszewski
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
e-mail: michal.bartoszewski@umed.lodz.pl

inż. Mateusz Garbaliński
Stanowisko: Informatyk - młodszy programista
e-mail: mateusz.garbalinski@umed.lodz.pl

Centralny Serwis i Magazyn IT

inż. Jakub Janocha
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725588
kom. 785911564
e-mail: jakub.janocha@umed.lodz.pl

Przemysław Gogolewski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 42 272 53 68, 42 272 53 69
kom. 887-669-931
e-mail: przemyslaw.gogolewski@umed.lodz.pl

Patryk Grzegórski
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
kom. 887669936
e-mail: patryk.grzegorski@umed.lodz.pl

Jakub Libertowski
Stanowisko: Informatyk - inżynier serwisu
kom. 785911552
e-mail: jakub.libertowski@umed.lodz.pl

Damian Biernacki
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
kom. 887669937
e-mail: damian.biernacki@umed.lodz.pl

Damian Młynarczyk
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725368
e-mail: damian.mlynarczyk@umed.lodz.pl

mgr inż. Grzegorz Skwarczyński
Stanowisko: Kierownik
tel. 422725012,422725013
kom. 508917586
e-mail: grzegorz.skwarczynski@umed.lodz.pl

Jakub Szpytka
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
e-mail: jakub.szpytka@umed.lodz.pl

Szymon Szcześniak
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725368,422725369
kom. 887669938
e-mail: szymon.szczesniak@umed.lodz.pl

Mateusz Miśkiewicz
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725012,422725013
kom. 887669939
e-mail: mateusz.miskiewicz@umed.lodz.pl

Dział Wsparcia Dydaktyki

mgr Klaudia Nowak
Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia e-learningu
tel. 422725773
e-mail: klaudia.nowak@umed.lodz.pl

Adam Mikinka
Stanowisko: Informatyk - technik serwisu
tel. 422725756
e-mail: adam.mikinka@umed.lodz.pl

mgr inż. Edyta Wysokińska
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725774
kom. brak danych
e-mail: edyta.wysokinska@umed.lodz.pl

mgr Zbigniew Stencel
Stanowisko: Specjalista ds. audio-video
tel. 422725754
e-mail: zbigniew.stencel@umed.lodz.pl

mgr inż. Adam Michalski
Stanowisko: Kierownik Działu
tel. 422725755
e-mail: adam.michalski@umed.lodz.pl

Krzysztof Studziński
Stanowisko: Informatyk - młodszy administrator
tel. 422725778
e-mail: krzysztof.studzinski@umed.lodz.pl

Deklaracja dostępności